Avdeling 1 Øst dekker Øst- og Vestfold, Buskerud og Telemark.

Besøksadresse:
Grubbegt. 6
0179 Oslo

Postadresse:
NAF avd 1
Postboks 6958 St. Olavs Plass
0130 Oslo

Telefon: 22 40 10 60
E-post: medlemssenter@arbmand.no

Åpningstider

Mandag til fredag – 08:00-15:30 (sommertid 15 mai til 15 september 08:00-15:00)

Du kan også finne oss her:

Hønefoss:
Nordre Torv 3, 3513 Hønefoss

Sarpsborg:
Strandgata 9, 1724 Sarpsborg

Skien:
Grenadervegen 4, 3734 Skien

OBS! Ved våre kontorer i Hønefoss, Sarpsborg og Skien må du ringe og avtale tid for besøk da kontorene ikke er bemannet hver dag.

 

Åpningstider for drop-in uten avtale

Mandag til fredag
09.00 – 11.00
12.00 – 14.30

PS! Helst avtal tid for besøk ved å ringe 22 40 10 60, i tilfelle vi ikke er til stede til å ta deg i mot ved drop-in.

 

Ansatte

Ole Morten Karlsen

Distriktssekretær avd. 2 m/overordnet lederansvar for avd. 1 og 2

ole.karlsen@arbmand.no

Lars Moholdt

Distriktssekretær avd. 1

lars.moholdt@arbmand.no

Jan Erik Brøste

Organisasjonsmedarbeider

jan.erik.broste@arbmand.no

Karin Adine Lindqvist

Organisasjonsmedarbeider

karin.lindqvist@arbmand.no

Hans Arne Paulsen

Organisasjonsmedarbeider

hans.paulsen@arbmand.no

Mette Irene Øien

Organisasjonsmedarbeider

mette.oien@arbmand.no

Gunnar Eriksen

Saksbehandler

gunnar.eriksen@arbmand.no

Mathilde Straum

Saksbehandler

mathilde.straum@arbmand.no

Serwa Abdulkader

Kontorsekretær

serwa.abdulkader@arbmand.no

Denisa Pasic

Kontorsekretær

denisa.pasic@arbmand.no

Tom Kilen

Regionalt verneombud

Område: Oslo

950 16 628

tom.kilen@rvoba.no

Geir Kåre Wollum

Regionalt verneombud

Område: Viken (Akershus) og Innlandet (Hedmark)

995 31 436

geir.wollum@rvoba.no

Pål Henning Storbukås

Regionalt verneombud

Område: Vestfold og Telemark

916 78 166

pal.henning.storbukas@rvoba.no

Lars Tveiten

Regionalt verneombud

Område: Viken (Svelvik, Buskerud og Jevnaker)

908 58 412

lars.tveiten@rvoba.no

Gunnar Holm

Regionalt verneombud

Område: Viken (Akershus og Østfold)

414 62 630

gunnar.holm@rvoba.no