Forbundsledelsen

Anita Johansen
forbundsleder
941 86 190
anita.johansen@arbmand.no
Brede Edvardsen
nestleder
400 11 107
brede.edvardsen@arbmand.no
Jonny Olafsen
organisasjonsleder
957 45 040
jonny.olafsen@arbmand.no
Terje Mikkelsen
forbundsekretær
482 02 501
terje.mikkelsen@arbmand.no
Arne Presterud
forbundssekretær
907 51 082
arne.presterud@arbmand.no
Steinar Rindhølen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltSteinar Rindhølen
forbundssekretær
907 75 496
steinar.rindholen@arbmand.no
Trine Wiig 
forbundssekretær
930 25 096 
trine.wiig@arbmand.no
Karina Veum
ungdomssekretær
920 40 229
karina.veum@arbmand.no

 

Ansatte

Trond Karlsen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltTrond Karlsen
personalsjef
950 553 08
trond.karlsen@arbmand.no
Abbas Ghulam. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltGhulam Abbas
økonomisjef
950 537 25
ghulam.abbas@arbmand.no
Bjørn Willadsen. Foto: Sissel M. RasmussenBjørn Willadssen
utredningsansvarlig
911 61 668
bjorn.willadssen@arbmand.no
Trond Erik Thorvaldsen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltTrond Erik Thorvaldsen
kommunikasjonssjef
Avd. kommunikasjon og samfunn
48 03 67 88
trond.erik.thorvaldsen@arbmand.no
StinaBergsten pressebildeStina Bergsten
kommunikasjonsrådgiver
Avd. kommunikasjon og samfunn
954 49 203
stina.bergsten@arbmand.no
Johnny Myrvold. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltJohnny Myrvold
anleggskoordinator og saksbehandler
901 104 27
johnny.myrvold@arbmand.no
Arbeidsmandsforbundet, Oddbjørn FagerholtOddbjørn Fagerholt
anleggsekretær
954 55 491
oddbjorn.fagerholt@arbmand.no
Kjell Ivar Slettmoen
anleggsekretær
971 98 333
kjell.slettmoen@arbmand.no
Ann Kristin Kristiansen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltAnn Kristin Kristiansen
kontorsekretær – tariffavdeling
46 84 73 89
ann.kristin.kristiansen@arbmand.no 
Kari Throndsen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltKari Throndsen
kontorsekretær
91 77 38 07
kari.throndsen@arbmand.no 
Lill Hjønnevåg. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltLill Hjønnevåg
kontorsekretær
personal- og organisasjonsavdeling
94 17 69 16
lill.hjonnevag@arbmand.no
Mette Karlskås. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltMette Karlskås
kontorsekretær
95 72 27 75
mette.karlskas@arbmand.no
Bente Sand. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltBente Sand
kontorsekretær
916 04 552

bente.sand@arbmand.no
Beate Aas Mietinen
kontorsekretær
905 95 313
beate.mietinen@arbmand.no
Liv Sletten
kontorsekretær
477 54 964
liv.sletten@arbmand.no
Roger Smedbakken. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltRoger Smedbakken
ekspedisjon
94 87 27 90
roger.smedbakken@arbmand.no 
Arbeidsmandsforbundet Rose ItambaRose C. Itamba
arkiv
91 12 93 26
rose.itamba@arbmand.no
Gunn Stubergh. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltGunn Stubergh
IT-kontakt
99 58 10 66
gunn.stubergh@arbmand.no
Thuy Vu. Foto: Sissel M. RasmussenThuy Vu
lønn/regnskap
Lisa Eriksson. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltLisa Eriksson
lønn/regnskap
90 28 48 56
lisa.eriksson@arbmand.no 
Shabir Gondal. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltShabir Gondal
lønn/regnskap
46 93 64 43
shabir.gondal@arbmand.no