Forbundskontoret

Forbundskontoret2018-08-13T13:10:10+02:00
Erna Hagensen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltErna Hagensen
forbundsleder
815 45 100
erna.hagensen@arbmand.no
Anita Johansen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltAnita Johansen
nestleder
941 86 190
anita.johansen@arbmand.no
Trond Karlsen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltTrond Karlsen
organisasjonsleder
950 553 08
trond.karlsen@arbmand.no
Steinar Rindhølen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltSteinar Rindhølen
forbundssekretær
907 75 496
steinar.rindholen@arbmand.no
Terje MikkelsenTerje Mikkelsen
forbundsekretær
482 02 501
terje.mikkelsen@arbmand.no
Brede EdvardsenBrede Edvardsen
forbundssekretær
400 11 107
brede.edvardsen@arb-mand.no
Arne Presterud
forbundssekretær
907 51 082
arne.presterud@arbmand.no
Karina Veum
ungdomssekretær
920 40 229
karina.veum@arbmand.no 
Abbas Ghulam. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltGhulam Abbas
økonomisjef
950 537 25
ghulam.abbas@arbmand.no
Bjørn Willadsen. Foto: Sissel M. RasmussenBjørn Willadssen
organisasjons- og personalsjef
911 61 668
bjorn.willadssen@arbmand.no
Trond Erik Thorvaldsen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltTrond Erik Thorvaldsen
kommunikasjonssjef
Avd. kommunikasjon og samfunn
48 03 67 88
trond.erik.thorvaldsen@arbmand.no
StinaBergsten pressebildeStina Bergsten
kommunikasjonsrådgiver
Avd. kommunikasjon og samfunn
954 49 203
stina.bergsten@arbmand.no
Johnny Myrvold. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltJohnny Myrvold
anleggskoordinator og saksbehandler
901 104 27
johnny.myrvold@arbmand.no
Arbeidsmandsforbundet, Oddbjørn FagerholtOddbjørn Fagerholt
anleggsekretær
954 55 491
oddbjorn.fagerholt@arbmand.no
Ann Kristin Kristiansen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltAnn Kristin Kristiansen
kontorsekretær – tariffavdeling
46 84 73 89
ann.kristin.kristiansen@arbmand.no 
Karina Gamborg. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltKarina Gamborg
kontorsekretær – tariffavdeling
46 85 49 18
karina.gamborg@arbmand.no 
Kari Throndsen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltKari Throndsen
kontorsekretær
91 77 38 07
kari.throndsen@arbmand.no 
Lill Hjønnevåg. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltLill Hjønnevåg
kontorsekretær
personal- og organisasjonsavdeling
94 17 69 16
lill.hjonnevag@arbmand.no
Mette Karlskås. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltMette Karlskås
kontorsekretær
95 72 27 75
mette.karlskas@arbmand.no
Bente Sand. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltBente Sand
kontorsekretær
916 04 552

bente.sand@arbmand.no
Roger Smedbakken. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltRoger Smedbakken
ekspedisjon
94 87 27 90
roger.smedbakken@arbmand.no 
Arbeidsmandsforbundet Rose ItambaRose C. Itamba
arkiv
91 12 93 26
rose.itamba@arbmand.no
Gunn Stubergh. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltGunn Stubergh
IT-kontakt
99 58 10 66
gunn.stubergh@arbmand.no
Thuy Vu. Foto: Sissel M. RasmussenThuy Vu
lønn/regnskap
941 58 108
thuy.vu@arbmand.no
Lisa Eriksson. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltLisa Eriksson
lønn/regnskap
90 28 48 56
lisa.eriksson@arbmand.no 
Shabir Gondal. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltShabir Gondal
lønn/regnskap
46 93 64 43
shabir.gondal@arbmand.no 

 

 

Privacy Policy Settings