Avdeling 1 Øst dekker Øst- og Vestfold, Buskerud og Telemark.

Besøksadresse:
Grubbegt. 6
0179 Oslo

Postadresse:
NAF avd 1
Postboks 6958 St. Olavs Plass
0130 OsloTelefon:815 45 100
E-post: medlemssenter@arb-mand.no

Åpningstider:
Mandag til fredag – 08:00-15:00

Åpningstider for drop-in uten avtale:
Mandag til fredag
09.00 – 11.00
12.00 – 14.30
(OBS! Helst avtal tid for besøk ved å ringe 815 45 100)

   

 

Eirik Næss
Distriktssekretær m/lederansvar for avd 2 og avd 1
eirik.ness@arb-mand.no
Geir Gamborg-Nielsen
Distriktssekretær/saksbehandler
geir.gamborg-nielsen@arb-mand.no
 
Grethe Lorentsen
Kontorsekretær
grethe.lorentsen@arb-mand.no
Karin Kristiansen
Organisasjonssekretær
karin.kristiansen@arb-mand.no
 
Gunnar Eriksen
Saksbehandler
gunnar.eriksen@arb-mand.no
Michella Jensen
Saksbehandler
michella.jensen@arb-mand.no
 
Serwa Abdulkader
Lærling/Kontorsekretær
Serwa.abdulkader@arb-mand.no
Jan Erik Brøste
Organisasjonsarbeider
jan.erik.broste@arb-mand.no
 
Denisa Pasic
Kontorsekretær
denisa.pasic@arb-mand.no
Mette Irene Øien
Organisasjonssekretær
mette.oien@arb-mand.no
 
Kristine Marthinsen
Saksbehandler
kristine.martinsen@arb-mand.no
Tom Kilen
Regionalt verneombud
tom.kilen@rvoba.no
Geir Kåre Wollum
Regionalt verneombud
geir.wollum@rvoba.no
Lars Moholdt
Distriktssekretær
lars.moholdt@arb-mand.no
Gunnar Eriksen
Saksbehandler
gunnar.eriksen@arb-mand.no
Pål Henning Storbukås
Regionalt verneombud
pal.henning.storbukas@rvoba.no
Lars Tveiten
Regionalt verneombud
lars.tveiten@rvoba.no
Egon Christensen
Regionalt verneombud
egon.christensen@rvoba.no
Hans Arne Paulsen
Organisasjonssekretær
hans.paulsen@arb-mand.no