Leder

Stian Ollila. mob. 475 15 707
Norsk Stein AS (bergindustrien)
Epost: htv@norsk-stein.no

Nestleder
Sylwia Karpinska, mob. 462 16 698
Insider Facility Solutions AS (renhold)
Epost: mahowksyl@gmail.com

Sekretær
Geir Martin Andersson, mob. 990 45 613
Securitas Transport Aviation Security AS (vakt)
Epost: gm-and@frisurf.no

Styremedlem
Aina Manneråk, mob. 901 35 632
IMesta AS (asfalt)
Epost: aina.mannerak@mesta.no

Styremedlem
Stig Vetle Nesheim, mob. 472 63 939
Mesta AS (asfalt)
Epost: stig.vetle.nesheim@gmail.com

Styremedlem (permisjon)
Jason A. Kannemeyer, mob. 405 52 864
Avarn Security AS avd Kristiansand (vakt)
Epost: jason@kannemeyer.no

Styremedlem
Margrethe Hadland, mob. 957 74 289
Dalane Anleggservice AS (maskin)
Epost: margrethe.hadland@gmail.com

Leder av Studieutvalget
Margrethe Hadland, mob. 957 74 289
Dalane Anleggservice AS (maskin)
Epost: margrethe.hadland@gmail.com

Leder av Ungdomsutvalget
Silje Amalie Kobbeltvedt, mob. 481 70 775
Vaktcompaniet AS (vakt)
Epost: silje.amalie.kobbeltvedt@gmail.com

1. vara styremedlem
Inge Ramsdal, mob. 909 24 467
Veidekke Entreprenør AS (private anlegg)
Epost: inge.ramsdal@veidekke.no

2. vara styremedlem
Silje Amalie Kobbeltvedt, mob. 481 70 775
Vaktcompaniet AS (vakt)
Epost: silje.amalie.kobbeltvedt@gmail.com

3. vara styremedlem
Mona Irene Lund, mob. 924 41 126
Norsk Stein AS ( bergindustrien)
Epost: mona.lund@norsk-stein.no 

4. vara styremedlem
Connie Ravndal, mob. 906 76 535
Implenia Norge AS (private anlegg)
Epost: connie.ravndal@lyse.net