Erna Hagensen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltErna Hagensen
forbundsleder
815 45 100
erna.hagensen@arb-mand.no
Helge Haukeland. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltHelge Haukeland
nestleder
995 377 72
helge.haukeland@arb-mand.no
Trond Karlsen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltTrond Karlsen
Organisasjonsleder
950 553 08
trond.karlsen@arb-mand.no
Steinar Rindhølen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltSteinar Rindhølen
forbundssekretær
907 75 496
steinar.rindholen@arb-mand.no
Terje MikkelsenTerje Mikkelsen
Forbundsekretær
482 02 501
terje.mikkelsen@arb-mand.no
Anita JohansenAnita Johansen
Forbundssekretær
941 86 190
anita.johansen@arb-mand.no
Brede EdvardsenBrede Edvardsen
Forbundssekretær
400 11 107
brede.edvardsen@arb-mand.no
Tanita Grønnli KristiansenTanita Grønnli Kristiansen
ungdomssekretær
944 31 487
tanita.kristiansen@arb-mand.no
Abbas Ghulam. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltGhulam Abbas
økonomisjef
950 537 25
ghulam.abbas@arb-mand.no
Bjørn Willadsen. Foto: Sissel M. RasmussenBjørn Willadssen
organisasjons- og personalsjef
911 61 668
bjorn.willadssen@arb-mand.no

 

Trond Erik Thorvaldsen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltTrond Erik Thorvaldsen
kommunikasjons- og utredningsansvarlig
48 03 67 88
trond.erik.thorvaldsen@arb-mand.no
StinaBergsten pressebildeStina Bergsten
rådgiver – kommunikasjon og administrasjon 
954 49 203
stina.bergsten@arb-mand.no

 

Johnny Myrvold. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltJohnny Myrvold
anleggskoordinator og saksbehandler
901 104 27
johnny.myrvold@arb-mand.no
Arbeidsmandsforbundet, Oddbjørn FagerholtOddbjørn Fagerholt
anleggsekretær
954 55 491
oddbjorn.fagerholt@arb-mand.no
 
Ann Kristin Kristiansen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltAnn Kristin Kristiansen
kontorsekretær – tariffavdeling
46 84 73 89
ann.kristin.kristiansen@arb-mand.no 
Karina Gamborg. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltKarina Gamborg
kontorsekretær – tariffavdeling
46 85 49 18
karina.gamborg@arb-mand.no 
Kari Throndsen. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltKari Throndsen
kontorsekretær
91 77 38 07
kari.throndsen@arb-mand.no 
 
Lill Hjønnevåg. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltLill Hjønnevåg
kontorsekretær
personal- og organisasjonsavdeling
94 17 69 16
lill.hjonnevag@arb-mand.no
Roger Smedbakken. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltRoger Smedbakken
ekspedisjon
94 87 27 90
roger.smedbakken@arb-mand.no 
Arbeidsmandsforbundet Rose ItambaRose C. Itamba
arkiv
91 12 93 26
rose.itamba@arb-mand.no
 

 

Gunn Stubergh. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltGunn Stubergh
IT-kontakt
99 58 10 66
gunn.stubergh@arb-mand.no
Thuy Vu. Foto: Sissel M. RasmussenThuy Vu
lønn/regnskap
941 58 108
thuy.vu@arb-mand.no
Lisa Eriksson. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltLisa Eriksson
lønn/regnskap
90 28 48 56
lisa.eriksson@arb-mand.no 
Shabir Gondal. Foto: Sissel M. Rasmussen, LO-AktueltShabir Gondal
lønn/regnskap
46 93 64 43
shabir.gondal@arb-mand.no