Styret:

Leder:
Kjell E. Kristiansen, tlf.nr.: +47 957 67 455
Kystverket Nordland (H-kystverket)
E-post: kjell-einar.kristiansen@kystverket.no

Nestleder:
Asbjørn Fritsen, tlf.nr.: +47 917 64 459
NCC Construction AS (P-private anlegg)
E-post:  asbjof@online.no

Sekretær:
Roy-Anders Andersen, tlf.nr.: +47 405 91 305
Securitas Transport Aviation Security AS (C-Vakt)
E-post: roy.andersen@securitas.no

Styremedlem:

Steinar F. Olsen, tlf.nr.: +47 909 32 545
E-Maskin
E-post: sfolsen71@gmail.com

Styremedlem:
Ronald Jacobsen, tlf.nr.: +47 414 03 155
Brønnøy Kalk (B-Bergverk)
E-post: ronaj@online.no

Styremedlem:
Alf Mikalsen, tlf.nr.: +47 958 72 831
Mesta AS Brønnøysund(A-Asfalt og Veivedlikehold)
E-post: alfmika@online.no

Styremedlem:
Lijana Kriksciunaite, tlf.nr.: +47 968 52 894
ISS Facility Services AS (R-Renhold)  
E-post: lijana84@gmail.com

Kontrollkomitè:

Hans Arne Hanssen, tlf.nr.: +47 982 65 680
(P-Private Anlegg) E-post: hans_arne@me.com

Rigmor Johansen, tlf.nr.: +47 454 72 833
(C-Vakt) E-post: romgirsen@gmail.com

Ungdomsutvalget:

Leder:
Even Sundbakken, Fauske. Tlf.nr.: +47 477 02 387
(P-Private Anlegg) E-post: ev1jsh1@icloud.com

Nestleder:
Blir annonsert senere.

Styremedlem:
Linda Westvik Pedersen, Bogøy. Tlf.nr.: +47 975 20 754
(E-Maskin) E-post: lindawpedersen@gmail.com

Styremedlem:
Kristoffer Jenssen Følvik, Bodø. Tlf.nr.: +47 995 60 510
(C-Vakt) E-post: kristoffer94fol@gmail.com

Styremedlem:
Ole-Petter Edvardsen, Bøstad. Tlf.nr.: +47 948 10 053
(E-Maskin) E-post: edvardsen_2003@yahoo.no